Home INFO Ужас: Еве како изгледале првите фотографии на Јелена Карлеуша на социјалните мрежи

Ужас: Еве како изгледале првите фотографии на Јелена Карлеуша на социјалните мрежи

реклама:Велигден со Стаф

Поп дивата Јелена Карлеуша секојдневно објавува фотки од нејзините модни комбинации и секси тело, а за тоа може да посведочат фановите на Инстаграм.

Но, не секогаш ова било вака.

Пред ЈК да го открие фотошопот, нејзините фотографии не биле толку совршени, а како изгледале истите погледнете во продолжение.

јелена карлеуша

карлеуша пред фотошоп

карлеуша пред фотошоп

карлеуша пред фотошоп

карлеуша пред фотошоп

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------