Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ужас во Србија! „Хорор салон“ ги осакатил жените, еве што вели Цеца...

Ужас во Србија! „Хорор салон“ ги осакатил жените, еве што вели Цеца Ражнатовиќ за нејзиното искуство таму

реклама:G Natural

Во моментов на социјалните мрежи голем број на јавни личности и дами се жалат за негативното искуство од еден салон за убавина кој ги упропастил со дел од услугите кои ги нудел, па морале да корегираат дел од недостатоците во други салони.

Бидејки во дел од коментарите беше прозвана и фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија кои ги користеле услугите на овој салон а и во неколку наврати го рекламирале на социјалните мрежи, Цеца решила да даде свој коментар околу овој хорор салон како што го нарекуваат:

„Таму единствено ни направија бразилска терапија на телото, масажа… Ништо повеќе. Бевме многу задоволни од масажата. Остатокот не го знаеме”. Не ме злоупотребувајте во оваа трагедија за многу жени“, напишала Цеца.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Љубовта цвета,првите љубовни фотки на Цеца Ражнатовиќ и Богдан

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------