Home INFO Вака ќерката на Цеца ќе го дочека летото

Вака ќерката на Цеца ќе го дочека летото

реклама:ХитКујна канал

Ќерката на познатата фолк пејачка Цеца Ражњатовиќ тргна по стапките на мајка си.

Анастасија неодамна го објави својот втор хит кој руши рекорди.

Убавата пејачка деновиве интнзивно се подготвува за летната сезона, па објави како го доведува своето тело до совршенство.

Облечена во кратка маичка, со градите во преден план, Анастасија покажа како вежба во теретана со помош на својот тренер.

Младата Ражњатовиќ, јавноста ја памети како буцкасто дете, но откако заплива во водите на шоу бизнисот, таа особено внимание посветува на својот изглед.

View this post on Instagram

resting ‘beach’ face ????

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

View this post on Instagram

Kissed by the sun ????

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“