Home INFO ВИДЕО: Бебето на Меган и Хари е преслатко

ВИДЕО: Бебето на Меган и Хари е преслатко

реклама:G Natural

Познатата кралска двојка, Меган Маркл и принцот Хари пред само неколку дена станаа родители.
Војводата и Војвотката од Сасекс одлучија престолонаследникот да се вика Арчи Харисон Моунтбатен-Виндзор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------