Home INFO Вака изгледа еден ден во Катар на најпопуларната навивачка на светското првенство...

Вака изгледа еден ден во Катар на најпопуларната навивачка на светското првенство (видео)

реклама:G Natural

Камерите на светското фудбалско првенство во Катар веднаш ја забележаа Ивана Нол, нвивачка од Хрватска која со својот провокативен изглед го привлече вниманието на навивачите и шеиците.

На својот Инстаграм профил Ивана споделува видеа од нејзиниот престој во Катар.

Беше опкружена со обожаватели кои со мобилни телефони правеа селфи фотографии со неа.

Нол со насмевка позираше со сите што сакаа, а во еден момент маса фанови ја турнаа до ѕид.

– Мојот вообичаен ден во Доха изгледа вака – напиша Ивана на социјалните мрежи постирајќи кратко видео.

Видеото набргу стана хит.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------