Home INFO ВАКА ЦЕЦА СЕ ПОДГОТВУВА ЗА НАСТАП: Фолк пејачката открива за своите фанови...

ВАКА ЦЕЦА СЕ ПОДГОТВУВА ЗА НАСТАП: Фолк пејачката открива за своите фанови што прави пред да излезе на сцена (видео)

реклама:G Natural

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ викендов кој што помина настапувала во клуб во Шведска.

Пред самиот почеток на настапот таа на својот Инстаграм профила објавила видео снимка на која што открива како се подговтвува пред да се појави на сцена.

Познато е дека Цеца со себе носи тим на луѓе, кои се грижат за нејзиниот изглед меѓутоа овој пат одлучила сама да ја финишира шминката на своето лице.

За својот изглед таа ги добила сите пофалби, клубот бил преполн а публиката се забавувала неколку часа со нејзините хитови.

View this post on Instagram

Kad ova zena gori … ????????????⚡️✨

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------