Home INFO Вакви ѓубриња живеат покрај вас: Никола Којо полуде од одвратните коментари за...

Вакви ѓубриња живеат покрај вас: Никола Којо полуде од одвратните коментари за Оливер (фото)

реклама:G Natural

Сите медиуми од бившите југословенски медиуми му посветија ударни позиции на легендарниот Оливер, пишувајки текстови и коментари полни со почит кон легендата Оливер Драгојевиќ.

За жал, постоеа и коментари на луѓе кои неумесно се шегуваа за неговата смрт, особено во Србија, првенствено поради фактот што по војната од 1991, сега покојниот Олвер иако никогаш не бил политички обоен, одбивал да натапува во Србија.

Српскиот актер Никола Која не остана имун на злобните коментари.
Со скриншот од коментарите, тој искоментира на социјалните мрежи:
Вакво ѓубре живее покрај вас! Мислете на тоа! Збогум прекрасен Оливер, која и да си вера или нација!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------