Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вељко не издржа па брутално и одговори на Карлеуша по нејзините нови...

Вељко не издржа па брутално и одговори на Карлеуша по нејзините нови напади на Цеца

реклама:Лето во Банско

Се чини дека кавгата меѓу Цеца и Карлеуша нема никогаш да заврши, па и покрај судските спорови Карлеуша продожува со најразлични обвиненија против Цеца.

Нема ден а да нема нешто во медиумите поврзано на таа тема па така нова доза напад имаше и вчера каде Јелена продолжи да откирива детали од минатото на пејачката и нејзиниот сопруг Аркан.

Цеца веќе одамна де одговара на овие провокации но очигледно нејзиниот син Вељко сепак неможеше да остане рамнодушен па на својот Инстаграм додаде:

– Ако имате проблем со мене, јавете ми се. Ако го немате мојот број, тоа значи дека не ме познавате доволно за да имате проблем со мене – стои во објавата што ја сподели Вељко.

Како ќе продолжи кавгата и дали Карлеуша нешто ќе додаде на ова денот ќе покаже.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------