Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вереницата на Роналдо гола на јахта! Георгина ги шекна фановите! (фото)

Вереницата на Роналдо гола на јахта! Георгина ги шекна фановите! (фото)

реклама:G Natural

Вереницата на Роналдо повторно направи хаос на социјалните мрежи, откако на својот Инстаграм објави фотка каде што е потполно гола спружена на јахта додека се на одмор во Мајорка.

Излишен е секој коментар, повелете слика…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------