Home INFO Ви се допаѓа ли ваков тип на мажи? Дамиано Давид гол, руши...

Ви се допаѓа ли ваков тип на мажи? Дамиано Давид гол, руши табуа на Инстаграм

реклама:Велигден со Стаф

Овој контроверзен млад пејач популарноста ја здоби по победата на Евровизија со групата „Måneskin“.

Откако го открија неговиот профил на Инстаграм, обожавателите на младиот Италијанецот Дамиано Давид полудеа по неговите разголени фотографии.

Тој скоро секогаш позира разголен, но многу често и во женски модни парчиња, но и во двата случаи, изнудува воздишки од милиони обожаватели ширум светот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------