Home ШОУ БИЗз Балкан Видео: Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се смирија !?

Видео: Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се смирија !?

реклама:G Natural

На својот Инстаграм профил, поп дивата Јелена Карлеуша објави фотографија на која многумина припаднички на понежниот ќе и позавидат.

На денот кога се слави љубовта, пејачката позираше во својот дом, меѓу огромен број на црвени ружи.

Ружите буквално го превземаа просторот а Јелена позираше меѓу нив облечена во светло син припиен фустан.

Видеото и фотоградиите предизвикаа лавина коментари од фановите. Некои коментираа дека таа и Душко се смириле, а многумина помислија дека пејачката всушност сама си го нарачала цвеќето.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------