Home INFO Жешка фотка стигна до медиумите, еве за кого Сораја ја направила /ФОТО/

Жешка фотка стигна до медиумите, еве за кого Сораја ја направила /ФОТО/

реклама:G Natural

Откако нејзиното име се најде во скандалот и неверството на сопругот на Јелена Карлеуша таа повторно е на насловните во сите медиуми.

Сораја Вучковиќ редовно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил каде нејзините фанови возбудени очекуваат нешт жешко од неа од ден за ден.

И покрај тоа што редовно објавува секси фотографии за обжавателите сепак една фотграфија не беше наменета за нив, туку за нејзината другарка. Каде што таа со задникот во преден план ја поздравува по редовен треинг.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------