Home INFO Видео: Цеца Ражњатовиќ на слава кај таткото на новиот дечко! Еве како...

Видео: Цеца Ражњатовиќ на слава кај таткото на новиот дечко! Еве како ја пречекаа

реклама:ХитКујна канал

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ деновиве е актуелна во медиумите, а причина е нејзината нова љубовна врска со младиот угостител Богдан Срејовиќ.

Тв екипата на Папарацо ја следеше пејачката која од нејзиниот дом во Дедиње се упати кон Крагујевац, во домот на таткото на Богдан.

Поводот беше славата Свети Јован која ја слави семејството на Богдан.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“