Home INFO ВИДЕО: Еве како синот на Цеца ја запроси својата девојка

ВИДЕО: Еве како синот на Цеца ја запроси својата девојка

реклама:G Natural

Светлана Цеца Ражњатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео на кое нејзиниот син ја запроси својата девојка Богдана.

Во опуштена и весела атмосфера во домот на Богдана, Вељко клекна на колена и на својата сакана и стави скапоцен прстен на раката.

Цеца не го криеше своето задоволство, па убавите вести ги сподели со многубројните фанови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------