Home INFO Видео кое ќе ве врати во времето на Југославија

Видео кое ќе ве врати во времето на Југославија

реклама:G Natural

Постарите генерации сигурно ќе се сетат, а можеби и ќе се растажат кога ќе ги видат работите кои се користеле за време на Југославија.

Во видеото ќе ги погледнат старите фрижидери, автомобили, парите, касетите и многу други..

Погледнете сами

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------