Home INFO Видео кое веруваме дека Северина би сакала да не постои: Еве како...

Видео кое веруваме дека Северина би сакала да не постои: Еве како изгледала на почетокот од својата кариера

реклама:Велигден со Стаф

Таа е една од најпознатите музички ѕвезди на Балканот, а честопати е поврзувана со многу скандали.

Многумина ја сметаат за модна икона поради беспрекорниот стил на облекување.

Но, веруваме дека оваа снимка Севе би сакала да ја сокрие од јавноста, а на почетоците на нејзината кариера, била сосема спротивност од она што е денес.

Руса кадрава коса, и имиџ карактеристичен за тој период…Северина изгледа речиси непрепознатливост.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------