Home INFO Зимска бајка! Фасцинантни празнични понуди од PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

Зимска бајка! Фасцинантни празнични понуди од PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

реклама:G Natural

Се ближи најубавиот период  во годината.

Оваа празнична сезона, прославете со стил на снежната Пирин планина во Банско, Бугарија.

Луксузниот хотел PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT ви нуди сериозно примамливи пакет понуди и прекрасен празничен амбиент.

PREMIER за вас ќе приготви прекрасни Гала вечери, залиени со врвни вина од целиот свет.

Дедо Мраз ќе се погрижи да добиете божиќни подароци и да уживате во топлото добредојде со пенлив шампањ и музика во живо.

Современиот Спа центар ќе го надополни уживањето, а за љубителите на скијањето, секако тука се добро познатите ски терени.

Празничната програма на PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT и оваа година е дизајнирана со цел да овозможи максимална релаксација  и да обезбеди неверојатни спомени за целото семејство.

ОВДЕ може да ја погледнете Божиќната понуда

ОВДЕ може да ја погледнете Новогодишната понуда

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------