Home INFO (Видео) Весело и разиграно, вака Лепа Брена се спрема за слава!

(Видео) Весело и разиграно, вака Лепа Брена се спрема за слава!

реклама:G Natural

Лепа Брена и нејзиниот сопруг Бобо Живоиновиќ вечерва традиционално го слават празникот Аранѓеловден.

Како по обичај, нивната куќа вечерва ќе ја посетат многу јавни личности а ќе се слави до раните утрински часови.

Живоиновиќ секоја година се трудат на гостите да им обезбедат добра забава и вкусни специјалитети кои лично ги подготвуваат.

И оваа година, Виктор, синот на Брена сподели видео на кое се гледа подготовката на сарми, во една опуштена и мошне весела атмосфера.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------