Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вие сте црна дамка и брука, Јелена Карлеуша брутално удри по синот...

Вие сте црна дамка и брука, Јелена Карлеуша брутално удри по синот на Цеца откако се обиде да го омаловажи Балашевиќ

реклама:Велигден со Стаф

Откако на својот Инстаграм во стори објави видео и порака со која изјави дека србие не треба да му оддаваат почит на Ѓорѓе Балашевиќ (ако не сте прочитале детали за ова кликнете на насловот подлу)…

Додека цел балкан се опростува од Балашевиќ, синот на Цеца го нападна покојниот со пост на Инстаграм (ФОТО)

Жестоко на ист начин му возврати Јелена Карлеуша која што застана во одбрана на Балашевиќ, а за Вељко кажа дека неговиот татко и семество се црна дамка и брука во српската историја.

Нејзиниот коменар ви го пренесуваме во целост..

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------