Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вики Миљковиќ замина на одмор кај кумата и ужива со внукот...

Вики Миљковиќ замина на одмор кај кумата и ужива со внукот на Цеца во вилата во Кипар (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Вики Миљковиќ по турбулентниот и напорен период во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ и ангажманот околу своите учесници реши веднаш по финалето да ги спакува куферите и да му ја кидне на Кипар кај својата кума Цеца Ражнатовиќ.

Како што може да се забележи од видеата и сторињата на Инстаграм, Вики е во вилата на Цеца заедно со својот син а во скут го држи малиот Жељко внукот на Цеца и ужива играјки со него…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------