Home INFO Викторија Бекам го објави Дејвид полу гол и направи хаос на социјалните...

Викторија Бекам го објави Дејвид полу гол и направи хаос на социјалните мрежи (фото)

реклама:G Natural

Викторија Бекам на социјалните мрежи објави фотка од нејзиниот сопруг Дејвид Бекам шегувајки се дека тој е нејзиниот мајстор за телевизорот и предизвика хаос од коментари од жените ширум светот.

Голиот Бекам кој на себе има само боксерки го привлече вниманието на многу жени кои не го криеа задоволството и нижеа коментари задоволни од фотката.

„Викторија Бекам треба да се преименува во г-ѓа Мразица. Ти благодариме што ни го даде подарокот”; „Имам сијалица што треба да се смени“; „И јас имам проблеми со телевизорот. Добар ли е овој електричар?“; „Божиќен подарок за цел свет“, беа дел од коментарите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------