Home INFO Викторија Бекам го прослави својот 50ти роденден! Летаа шампањци а се обединија...

Викторија Бекам го прослави својот 50ти роденден! Летаа шампањци а се обединија и „Спајс грлс“ (фото+видео)

реклама:G Natural

За роденденската забава која Дејвид Бекам ја направи за својата сопруга Викторија зборуваат сите.

Имено на 50тиот роденден на Викторија присуствуваа куп пријатели и соработници а меѓу нај драгите гости секако беа и нејзините бивши колешки од групата „Спајс грлс“ со кои се потсетија на тие времиња и настапија со една песна заедно.

Храната ја приготви омилениот готвач на Бекамови а се точеше и скап шампањ од 3000 фунти.

Дека еднаш се слави јубилеен роденден дефинитивно покажа цехот од 250 000 фунти.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------