Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Викторија Бекам и снаата се “сколвале” за венчаницата

Викторија Бекам и снаата се “сколвале” за венчаницата

реклама:Велигден со Стаф

Откако потрошија 3,7 милиони долари за свадба сега ја забавуваат јавноста со семејни несогласувања.
Снаата Никола Пелц и Викторија Бекам и натаму ги полнат таблоидите со нивната расправија и расправија за истата.

Имено според пишувањата Викторија се навредила затоа што снаата не носела венчаница со нејзин потпис и се одлучила таа да биде креирана од Валентино, додека Никола вели дека иако сакала да има венчаница од свекрвата сепак од атељето и рекле дека нема да успеат да ја направат за тој период.

Синот на Викторија за медиумите изјави дека се е во ред со нивното семејство и дека нема никакви несогласувања.

Дали и како ќе продолжи расправијата останува да видиме…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------