Home INFO Визуелно уживање за стари и млади: „Малата сирена“ во нова варијанта на...

Визуелно уживање за стари и млади: „Малата сирена“ во нова варијанта на Дизни (видео)

реклама:G Natural

Овие денови беше објавен трејлерот за новиот филм на „Дизни“ – „Малата сирена“.

Кратката најава за филмот ветува визуелно уживање за сите генерации.

Главната улога на принцезата на океанот – Ариел, ја толкува Хали Бејли, а трејлерот собра голем број позитивни коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------