Home INFO Вкусна и здрава комбинација за вашето најмило: Хељда со тиква и јаболко

Вкусна и здрава комбинација за вашето најмило: Хељда со тиква и јаболко

реклама:G Natural

Состојки:

2 лажици хељда,
едно помало јаболко,
парче тиква

Подготовка:

Одделно сварете ги тиквата и хељдата. Потоа додадете го јаболкото и изблендирајте ги сите состојки.
По желба додадете половина лажичка кокосово масло.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------