Home INFO ВНИМАНИЕ: Големи новогодишни попусти во MAC

ВНИМАНИЕ: Големи новогодишни попусти во MAC

реклама:ХитКујна канал

Доколку сеуште не сте одбрале новогодишен подарок, или пак едноставно сакате да ја надополните вашата колекција на декоративна козметика, не заборавајте да гo посетите MAC Скопје во City Mall.

Ве очекува големо намалување од 20%, 30%, 40% и 50%

Пронајдете го идеалниот подарк за вас или вашите најблиски.

Попустите траат до 31.12.2018!

 

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“