Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во џемпер без градник Станија испрати поздрави од Златибор (фото)

Во џемпер без градник Станија испрати поздрави од Златибор (фото)

12
реклама:Лето во Банско

Старлетата и ријалити учесничка Станија каде и да се појави го привлекува вниманието врз себе, па така и овој пат додека е на зимување во Златибор не остана неприметена.

Нејзините следбеници воздивнуваат на нејзината нова фотка каде што е во џемпер без градник и шубара на главата.

Деталите се битни па така Станија им приреди уште едно секси изненадување на следбениците.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------