Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во бањарки и разголени Дара Бубамара и младото момче со ново стори...

Во бањарки и разголени Дара Бубамара и младото момче со ново стори (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако пред неклку дена се пипкаше пред огледало и сликата ја виде цел балкан, овој пат Дара Бубамара повторно шокира и провоцира.

Таа на својот Инстаграм профил објави стори со своето 24 години помладо момче Тони сликани пред огледало и во бањарки, веројатно од некое ново патување за викенд.

Дара не мирува туку дефинитивно 100% ужива каде и да е…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------