Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во бикини од Црна Гора, ќерката на Здравко Чолиќ е вистинска убавица...

Во бикини од Црна Гора, ќерката на Здравко Чолиќ е вистинска убавица (фото)

реклама:G Natural

Ќерката на Здравко Чолиќ се повеќе е интересна за јавноста со нејзините секојдневни објави на Инстаграм и фотографиите кои постојано ги објавува таму.

Ако нејзиниот татко успешно ја крие приватноста од јавноста долги години, Уна спротивно од него се повеќе се појавува во медиумите.

Таа во моментов е на летување во Црна Гора од каде ги поздави свите следбеници на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------