Home INFO Во црн чипкан фустан се јави Цеца од карантин (фото)

Во црн чипкан фустан се јави Цеца од карантин (фото)

реклама:G Natural

Цеца и понатаму е сама во карантин заради периодот каде што многу патуваше и настапуваше.

И покрај секојдневните обврски веројатно има многу слободно време и да прегледа многу од нејзините фотографии и фотосесии кои до сега воопшто и не ги објавила.

Па така во нејзиното ново „стори“ таа ги изненади своите фанови со фотографија во црн чипкан фустан, после која повторно доби многу позитивни коментари и пофалби за нејзиниот секси изглед.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------