Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во црно бикини и без фотошоп Нина Бадриќ ги воодушеви фановите (фото)

Во црно бикини и без фотошоп Нина Бадриќ ги воодушеви фановите (фото)

реклама:G Natural

Една од пејачките која му пркоси на новото фотошоп време со многу филтри е хрватската пејачка Нина Бадриќ.

Таа и понатаму објавува фотографии каде што е природна и без употреба на никакви филтри за кои нејзините фанови ја обоќаваат и коментираат дека е совршена без никаков фотошоп.

Нина летово ужива сос воите пријатели а фановите ги почести со бикини фотки од нејзината летна дестинација.

„Само живеј, само биди“, напиша пејачката во описот на фотографијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------