Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во домот на Цеца Ражнатовиќ сите удрија на јајца (фото)

Во домот на Цеца Ражнатовиќ сите удрија на јајца (фото)

реклама:G Natural

Како и секоја година традиционално Цеца Ражнатовиќ се причести во храмот Св.Сава во Белград и потоа празникот го помина со своето семејство но од годинава и новото момче Богдан.

Сите заедно се кршеа со јајца а ќерка и Анастасија реши да сподели и нешто со фановите па објави дел од празничната атмосвера…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------