Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во домот на Роналдо се славеше роденден, славеничката Георгина во ултра кратко...

Во домот на Роналдо се славеше роденден, славеничката Георгина во ултра кратко фустанче ги дувна свеќите (фото)

реклама:4U PHARMA

Сеуште вереницата на Роналдо неговата сакана Георгина Родригез за своите фанови на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од роденденската атмосвера во нивниот дом.

Имено убавицата го прослави својот 27ми роденден со своето семејство, но сите коментираа за нејзиниот секси изглед и кусото фустанче.

Еве што ќе остане во роденденскиот албум од оваа година…

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------