Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во домот на Роналдо се славеше роденден, славеничката Георгина во ултра кратко...

Во домот на Роналдо се славеше роденден, славеничката Георгина во ултра кратко фустанче ги дувна свеќите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Сеуште вереницата на Роналдо неговата сакана Георгина Родригез за своите фанови на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од роденденската атмосвера во нивниот дом.

Имено убавицата го прослави својот 27ми роденден со своето семејство, но сите коментираа за нејзиниот секси изглед и кусото фустанче.

Еве што ќе остане во роденденскиот албум од оваа година…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------