Home INFO Во ходникот со спомени Каролина Гочева објави фотка за која сите зборуваат...

Во ходникот со спомени Каролина Гочева објави фотка за која сите зборуваат (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Нашата пејачка Каролина Гочева направи фотографија во ходникот на МОБ и ја објави на својот Инстаграм профил, па веднаш нејзините фанови започнаа да коментираат колку е прекрасна и да ја лајкуваат фотката.

Каролина не толку често објавува по некоја нова но и ретро фотографија со одредени спомени како што пред извесно време сподели една каде што е фотографирана со нашата легенда Тоше, но секогаш знае да приреди умерено изненадување за следбениците на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Ходник полн спомени 🎶

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------