Home INFO Во каков однос се бившата и сегашната девојка на Петар Грашо?

Во каков однос се бившата и сегашната девојка на Петар Грашо?

реклама:Велигден со Стаф

Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо ја раскинаа 24 годишната љубовна врска, а многумина беа изненадени од веста дека хрватскиот пејач повторно е среќно вљубен во Хана, ќерката на Тончи Хуљиќ.

Иако Данијела не го следи бившиот на Инстаграм, сепак сеуште не ги избришала сите заеднички фотографии со Грашо.

Исто така и на Инстаграм профилот на Петар може да се види селфи фотографија со Данијела и Северина.

Она што е интересно е што Данијела ја следи Хана, иако се шпекулра дека токму таа е причина за крај на 24 годишната врска.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------