Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во костим како Мадона, Џенифер Лопез ултра секси за Халовен (фото)

Во костим како Мадона, Џенифер Лопез ултра секси за Халовен (фото)

реклама:G Natural

Оваа година „Ноќта на вештерките“ голем дел од јавните личности ја прославија изолирани и во малку поинакво издание за разлика од големите забави до лани заради пандемијата.

Годинава нај коментирана и лајкувана заради својата трансформација на „Халовен“ беше Џенифер Лопез која се маскираше како Мадона и тоа во нејзин стајлинг од 1984та година кога настапувала на МТВ наградите со хитот „Како девица“.

Во нејзиниот стајлинг дефинитивно уживаше нејзиниот вереник Алекс Родригез но и голем број фанови преку нејзиниот Инстаграм профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------