Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во минијатурно праска бикини Кајли Џенер ги загреа фановите (фото+видео)

Во минијатурно праска бикини Кајли Џенер ги загреа фановите (фото+видео)

реклама:G Natural

Најмалата од ријалити семејството Кардашијан и најуспешната што се однесува до бизнисот 23 годишната Кајли Џенер повторно успеа да ги „запали“ своите милионски обожаватели.

Овој пат во минијатурно бикини во боја на праска и долга црна коса изгледа секси како никогаш до сега.

Кога Кајли Џенер тоа е дефинитивно уште една успена кампања и промоција.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------