Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во нејзин стил вака Цеца Ражнатовиќ го прослави својот роденден (фото+видео)

Во нејзин стил вака Цеца Ражнатовиќ го прослави својот роденден (фото+видео)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ го прослави својот 48 роденден заедно со своите блиски пријатели и роднини на незаборавна прослава во еден ресторан.

Облечена во секси зелена комбинација Цеца за медиумите изјави дека се чуствува како да има 28 години и дека се радува на нејзините следни настапи.

Погледнете дел од фотките и видеата на раоденденската забава….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------