Home INFO Во одбрана на Дарко Лазиќ: Марија Шерифовиќ сочно распали по корисниците на...

Во одбрана на Дарко Лазиќ: Марија Шерифовиќ сочно распали по корисниците на социјалните мрежи!

реклама:Лето во Банско

По коментарите на друштвените мрежи поврзани со страшната сообраќајна несреќа по која за својот живот се бори Дарко Лазиќ, Марија Шерифовиќ реагираше на критиките упатени кон Лазиќ поради упортебата на наркотици, па распали со пцовки на Твитер.

– Престанете да јадете г***а и оставете го човекот на мир да ја води својата битка. Да, знаеме дека пие, да видовте и дека конзумира наркотици и даааа, возел брзо и без дозвола – и еве одговара за тоа! Задоволни сте? – Марија продолжи со пцовките на Твитер…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------