Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во одело и само по градник Џенифер Лопез повторно ги раздрма фановите...

Во одело и само по градник Џенифер Лопез повторно ги раздрма фановите (фото)

реклама:G Natural

Џенифер Лопез и понатаму е актуелна во медиумите ширум светот. Откако малку стивнаа вестите за наводното раскинување со Алекс Родригес денеска веќе сите ја коментираат нејзината последна објавена фотка на нејзиниот официјален Инстаграм профил.

Таа објави фотографија во бело сако и панталони под кои носи само градник како најава за нејзината нова кампања.

Но со оглед дека сите ги коментираа нејзините гради не беше ни така битно што таа рекламира…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------