Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во плава секси комбинација Ким Кардашијан ужива на плажа (фото + видео)

Во плава секси комбинација Ким Кардашијан ужива на плажа (фото + видео)

реклама:G Natural

Откако го завршија снимањето на семејното шоу „Во чекор со Кардашијан“ сега целото семејство има повеќе време за да им се посвети на своите деца.

Тоа може да се заклучи и по бројните фотографии на Ким Кардашијан кои таа ги објавува на Инстаграм, а кои се поврзани со моменти кои ги поминува заедно со децата и Кание.

Но иако е летото зад нас Ким постојано се труди времето да го помине на сонце и на плажа а со една таква секси фото сесија таа ги изненади и своите следбеници.

View this post on Instagram

Azul 🦋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

Dinner Dates in the DR 🌊

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------