Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во проѕирен и разголен бел фустан, Јелена Карлеуша го прослави својот роденден...

Во проѕирен и разголен бел фустан, Јелена Карлеуша го прослави својот роденден (фото+видео)

реклама:G Natural

Со многу гости кој дојдоа во новата вила на Дедиње, и со прозирна и разглена бела хаљина Јелена Карлеуша го прослави својот 42 роденден.

И овој пат со многу сексипил и стил пејачката го предизвика вниманието по објавата на фотографиите од забавата.

А на видеото од моментот кога Карлеуша се заблагодарува на присутните и ги дува свеќите сите слатко се изнасмеаа кога забележаа дека бројките се заменети и Јелена дува слеќи со бројот 24…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------