Home INFO Во секоја прилика таа изгледа брутално секси: Со задникот на мегдан, Карлеуша...

Во секоја прилика таа изгледа брутално секси: Со задникот на мегдан, Карлеуша ги разгоре друштвените мрежи (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Секој ден е повод за српската дива Јелена Карлеуша да изгледа провокативно.

Пејачката на Инстаграм објави видео од својот костум за Ноќта на вештерките.

На себе имаше само пешкир кој едвај успеа да и го подскрие голиот задник.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------