Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во секси црн фустан Цеца Ражнатовиќ предизика лудило во Лесковац (фото)

Во секси црн фустан Цеца Ражнатовиќ предизика лудило во Лесковац (фото)

реклама:G Natural

На фестивалот на скарата во Лесковац главна ѕвезда беше Цеца Ражнатовиќ која настапи пред 12 000 посетители кои ја пречекаа со громогласен аплауз и пеејки заедно со неа до самиот крај.

Таа не пропушти да ги поздрави и да им каже:

„Драго ми е што вечерва сум со своите јужњаци, никогаш не заборавам од каде потекнувам“ -рече Цеца на почетокот од настапот.

Во црн секси фустан со шлиц до колкот и прерамки кои постојано паѓаа таа изгледаше неодолво, а друштво и овој пат и правеше нејзиниот дечко Богдан…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------