Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во животински принт и голи гради, Јелена Карлеуша во шокантен стајлинг на...

Во животински принт и голи гради, Јелена Карлеуша во шокантен стајлинг на снимање во „Гранд“ (видео+фото)

реклама:G Natural

И повторно по којзнае кој пат Јелена Карлеуша ги остави подзинати следбениците и фановите на својот Инстаграм профил со нова провокативна фотосесија и стајлингот во кој се појави на снимање на нова емисија од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Во сако и панталони со животински принт и прозирен прслук таа повторно е најконтраверзната јавна личност.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------