Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Водителката во „Гранд“ падна на сред сцена додека се снимаше новата емисија...

Водителката во „Гранд“ падна на сред сцена додека се снимаше новата емисија (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Пред неколку дена во студиото на Гранд продукција се одвивала вистинска драма.

Имено за време на снимањето на емисијата „Никогаш не е доцна“ водителката Драгана Катиќ се сопнала од сценографијата и паднала на сцената додека се симнувала и го најавувала шоуто.

За среќа поминала без скршеници но сепак со голема болка во ногата едвај издржала да ја сними до самиот крај како вистински професионалец.

Еве го видеото од случката и падот на Драгана….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------