Home INFO Водителката Марјана Станојковска ја објави својата мајка во бикини, заедно го уживаат...

Водителката Марјана Станојковска ја објави својата мајка во бикини, заедно го уживаат крајот на летото (фото)

реклама:G Natural

Пред крајот на летото водителката Марјана Стојановска е на семеен одмор во Охрид и ужива во последните денови од летото.

Таа обично на сите фотографии е сама но задолжен личен фотограф и е нејзината сестра. Овој пат таа за прв пат реши да се фотографира со својата мајка и да ја сподели фотографијата на својот Инстаграм профил.

Како изгледаат двете и дали убавината е наследна погледнете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------