Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ е бремена, го напуша шоуто пред време

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ е бремена, го напуша шоуто пред време

реклама:G Natural

Водителката Сања Кужет која веќе неколку години го води музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ е во четвртиот месец од бременоста и судејки според нејзините планови дефинитивно нема да биде во улога на водител до крајот на сезоната.

Таа е во брак со Немања Живоиновиќ кој работи како маркетинг експерт во автомобилска компанија и не баш ужива да се експонира во јавноста.

Инаку, ова и е втор брак. Таа има два сина, помалиот Страхињa и постариот Андрија, кои ги доби во првиот брак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------