Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Водителката на утринската на Пинк се вери, Јована Јеремиќ се пофали со...

Водителката на утринската на Пинк се вери, Јована Јеремиќ се пофали со фотка на Инстаграм (фото)

реклама:Лето во Банско

Контраверзната водителка на утринската викенд програма на телевизија Пинк, Јована Јеремиќ никого не остава рамнодушен со нејзината појава но и содржините кои ѓи подготвува во нејзината емисија.

Постојано е присутна во јавноста било преку социјалните мреќи или со најразлични интервјуа изнесувајки најразлични ставови кои таа ги има за одредени теми.

Иако е разведена сепак таа во секоја прилика изјавува дека доколку најде некој кој што може да се носи со неа и да има пари повторно би се омажила.

И тоа се случи! Како што можеа да забележат нејзините следбеници на нејзиниот Инстаграм таа се пофали со прстен на раката и иако идентитетот на избраниот не го соопшти сепак не заборави да спомене дека се работи за 14 години постар бизнисмен.

Е па ај нека е сос среќа!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------