Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Водителката Николина Пишек призна, Северина жестоко ме вреѓаше и нема да и...

Водителката Николина Пишек призна, Северина жестоко ме вреѓаше и нема да и простам

реклама:Велигден со Стаф

Познатата хрватска водителка Николина Пишек во едно неодамнешно интервју си ја отвори душата па зборувајки за пожарот во нејзиниот дом од пред некој месец раскажа и за една немила ситуација со пејачката Северина.

На прашање на водителката дали има некоја јавна личност со која имала непријатна ситуација таа веднаш ја спомнала пејачката присетувајки се на периодот кога тоа се случило.

Пишек рекла дека во времето кога водела емисија каде што се обработувале теми и актуелности за јавните личности а во време на разводот на Северина таа требала да ги интервјуира и двете страни за причината, па направила интервју и со бившиот сопруг на Севе.

Но пејачката неможела да и опрости што му дала простор на бившиот сопруг и тоа го доживеала лично по што и се јавила безобразно се однесувала и заканувала.

Тие сеуште се во лоши односи а Николина додала дека никогаш нема да и прости.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------